Twórcą marki KEVIN MURPHY, jest światowej sławy stylista sesyjny, który współpracuje przy największych pokazach mody oraz tworzy sesje do najbardziej prestiżowych magazynów. Celem Kevina Murphy’ego było stworzenie kosmetyków, które pozwolą uzyskać trwały efekt, jednocześnie bez obciążania włosów. Produkty KEVIN MURPHY zrodzone są z tej samej filozofii, co kosmetyki do pielęgnacji skóry – zapewniają skuteczność, siłę oraz trwałość. Jest to połączenie wiedzy naukowej hi-tech z najlepszymi naturalnymi składnikami, co umożliwia odtworzenie w salonie lub w domu wyglądu jak z pokazu mody.

W skład kosmetyków, wchodzą wyselekcjonowane składniki, które zapewniają naturalnie piękne i zdrowe włosy. Produkty nie zawierają siarczanów i parabenów oraz nie są testowane na zwierzętach. Wśród składników aktywnych znajdują się witaminy i aminokwasy, które odbudowują zniszczone włosy oraz poprawiają ich kondycję. Nawilżające i odżywiające wyciągi z mango i masła murumuru, które mają właściwości zmiękczające i wygładzające. Ekstrakty z kory drzewa chinowego, baobabu, bambusa i kwiatu pomarańczy zapewniają nawilżenie oraz nie obciążają włosów. Natomiast naturalne przeciw utleniacze takie jak śliwka kakadu, orchidea, kwiat lotosu i cytryna pustynna, zmniejszają łamliwość włosów oraz naprawiają chemiczne uszkodzenia.

Wszystkie opakowania wyprodukowane są z tworzywa, papieru lub kartonu pochodzącego z recyklingu. Dodatkowo firma KEVIN MURPHY wspiera globalną organizację The Climate Project, angażuje się w projekty mające na celu ochronę środowiska naturalnego oraz edukację społeczeństwa. Więcej na temat produktów oraz ideologii marki można znaleźć na stronie www.kevinmurphy.pl

KEVIN MURPHY oferuje najwyższej jakości produkty, takie jak szampony, odżywki, kuracje i produkty do stylizacji. Wszystkie można znaleźć w naszym salonie oraz sklepie internetowym. Jeśli potrzebujesz porady, który produkt wybrać skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie albo odwiedź nasz salon przy ul. Tamka 45 w Warszawie, gdzie nasi styliści dobiorą dla Ciebie odpowiednią, profesjonalną pielęgnację bądź stylizację KEVIN MURPHY.