Davines to włoska marka naturalnych kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów stworzona w 1983 r. w Parmie. Dewizą marki jest tworzenie najlepszych, dopracowanych produktów przy jednoczesnym dbaniu o środowisko naturalne. Do produkcji kosmetyków, wykorzystywane są odnawialne źródła energii a opakowania produktów jak i same kosmetyki powstają przy minimalnym wpływie na środowisko. Wysokiej jakości produkty są wytwarzane z cenionych, naturalnych składników za pomocą najnowocześniejszych technologii kosmetycznych w celu zapewnienia bezpieczeństwa swoim klientom.

Kosmetyki marki Davines są dostępne w naszej pracowni oraz sklepie internetowym. W naszym asortymencie posiadamy dwie kluczowe linie do pielęgnacji włosów Essential Haircare i OI.

Essential Haircare – linia do codziennej pielęgnacji włosów, która łączy idee Dobre dla włosów = dobre dla Planety, dzięki wysokiej zawartości biodegradowalnych składników pochodzenia naturalnego oraz ekologicznym opakowaniom. Składa się z 9 rodzin kosmetyków, które odpowiadają na potrzeby pielęgnacyjne włosów.

Davines OI to seria naturalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów oparta na jednym ważnym składniku – olejku Roucou! Niesamowicie bogaty w betakaroteny odbudowuje strukturę włosów oraz stymuluje ich wzrost. Dzięki niemu Twoje włosy staną się miękkie i jedwabiste oraz pełne naturalnego blasku!!