Zespół Pracowni


Aleksandra Płużyńska Pracownia Fryzjerska powstała dzięki pasji i wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu podczas licznych projektów w branży kosmetyczno-fryzjerskiej oraz branży modowej. Kameralna i klimatyczna przestrzeń stworzona przez stylistę Aleksandrę Płużyńską łączy w sobie naturalny minimalizm, wyselekcjonowane kosmetyki oraz najnowsze trendy fryzjerskie z całego Świata. Pracownia istnieje od 2017 roku i mieści się na Warszawskim Powiślu.

Zarezerwuj wizytę
Aleksandra Płużyńska

Starszy Stylista i Właściciel


Właścicielka Pracowni Fryzjerskiej, fryzjerstwem zajmuje się od ośmiu lat. Klienci cenią ją za szczerość, dbałość o szczegóły oraz trafny dobór fryzury i koloru. W pracy stawia na naturalność i fryzury czesane wiatrem. Znalazła się wśród pięciu najbardziej utalentowanych fryzjerów w Warszawie wg rankingu F5.

Karolina Postek (Szydło)

Młodszy Stylista


Ukończyła technikum fryzjerskie z wyróżnieniem, jest laureatką wielu konkursów fryzjerskich, m.in. Ogólnopolskiego Konkursu Fryzur Historycznych. Odbyła staż fryzjerski w Dublinie. Swoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczęła w naszym salonie i zdobywała doświadczenie pod okiem Aleksandry Płużyńskiej. Lubi naturalne kolory muśnięte słońcem i luźne upięcia.

Natalia Żebrowska

Młodszy Stylista


Po ukończeniu technikum fryzjerskiego, rozpoczęła pracę w naszym salonie jako asystent, gdzie zdobywała doświadczenie i umiejętności w zawodzie fryzjera. Ukończyła liczne kursy w zakresie strzyżeń i upięć. Jest zwolenniczką naturalnych koloryzacji. Na co dzień, interesuje się modą i makijażem. Nieustannie pogłębia wiedzę i rozwija swój warsztat pod okiem Aleksandry Płużyńskiej.