K18 biomimetyczna regeneracja


K18 to pierwszy produkt, który umożliwia odbudowę łańcuchów keratyny uszkodzonych podczas dekoloryzacji, koloryzacji, i zabiegów chemicznych, dzięki czemu włosy stają się miękkie, gładkie i silne – zupełnie jak nowe. Produkt jest tak skuteczny, dzięki unikalnemu peptydowi 18Peptide, który powoduje, że pasma zniszczone zabiegami chemicznymi i stylizacją (na gorąco oraz mechaniczną) powracają do pierwotnego stanu bez żadnych zniszczeń. Leczy włosy już w 4 minuty. K18 to pierwszy w historii produkt, który odbudowuje zerwane łańcuchy keratyny. Wnika on w korę włosa i  odbudowuje mostki dwusiarczkowe, dzięki czemu zerwane łańcuchy keratyny zostają naprawione. Włosy zostają naprawione i odbudowane na całej długości uszkodzenia, i pozostają silne i elastyczne.

Przełom w bionauce


Peptyd K18Peptide™ został opatentowany po ponad dekadzie skanowania i testów 1242 dekapeptydów, które tworzą całe wiązanie keratynowe we włosie. Nasza cudowna molekuła pozwala przewodzić aminokwasy do wnętrza włosa, aby połączyć zerwane wiązania keratynowe i wiązania dwusiarczkowe we włosie do ich naturalnego, młodego stanu.

Nowe podejście do regeneracji włosów


Dotychczasowe produkty do pielęgnacji włosów jedynie, nadając im sztucznego blasku i nawilżenia, a kuracje odżywcze działały jak „wewnętrzny klej do włosów” – silny, ale nie dość trwały, który był wypłukiwany podczas mycia – zapewniając jedynie tymczasowe rezultaty. Włosy w dalszym ciągu pozostawały słabe i bez życia. K18 to pierwsze produkty, które odnawiają włosy od środka.

.

Miękkie, gładkie, mocne i zdrowe włosy. Zobacz efekty innowacyjnego zabiegu K18