Kuracje Pielęgnacyjne


Pracownia Fryzjerska Aleksandra Płużyńska, oferuje Kuracje Pielęgnacyjne używając produktów marki KEVIN MURPHY. Podobnie jak używanie kremów do twarzy, balsamów do ciała i dłoni, twoje włosy również potrzebuję odpowiedniej pielęgnacji. Kuracje pielęgnacyjne, oferują odbudowę, utrzymanie koloru, nawilżenie, nabłyszczenie i wygładzenie. Poniżej, wybierz odpowiednią Kurację dla siebie i Twoich włosów.

Zabiegi pielęgnacyjne

Treat.Me MOISTURE


Dla włosów przesuszonych, puszących się lub po zabiegach chemicznych.

Dobrana do indywidualnych potrzeb, oferowana w salonie kuracja MOISTURE, nawilża włosy, nadaje im zdrowy blask, sprawia, że stają się idealnie miękkie i nieobciążone. Cenne olejki i ekstrakty roślinne nawilżają, regenerują i poprawiają strukturę włosów oraz odbudowują je od środka. Dzięki temu włosy są odżywione i łatwiej poddają się stylizacji. Zabieg obejmuje masaż sensoryczny.

Treat.Me STRENGTH


Dla włosów uwrażliwionych, delikatnych, łamliwych i zniszczonych

Dostosowana do indywidualnych potrzeb profesjonalna kuracja, która rozwiązuje problemy słabych, łamliwych i uszkodzonych włosów. Dzięki mieszance protein i aminokwasów włosy odzyskują witalność, stają się bardziej elastyczne, pełne objętości i odporne na uszkodzenia. Zabieg obejmuje masaż sensoryczny.